عقیل_حقشناس

آیه 《انّ الله لا یُغیِّرُ ما بقوم حتّی یغیّرو ما بانفسهم》 خداوند سرنوشت هیچ قومی و «ملّتی» را تغییر نمی دهد مگر آنکه آنها خود تغییر دهند،  بارها از زبان بزرگان به ما تاکید شده است.

این قانون که یکی از پایه های اساسی جهان بینی و جامعه شناسی در اسلام است، به ما می گوید: مقدرات شما قبل از هر چیز و هر کسی در دست خود شما است و هرگونه تغییر و دگرگونی در خوشبختی و بدبختی اقوام در درجه اوّل به خود آنها بازگشت می کند و این یک سنّت تغییر ناپذیر الهی است.
همراهان و همشهریان فهیم و فرهیخته شهر پر افتخارمان ،بندرانزلی، سالهاست شهر ما از مدیریت ناکارآمد افراد ناصالح رنج می برد و از شهری سر زنده و شاداب تبدیل به شهری غمگین و سرخورده شده است.
ما یقین داریم که می توانیم با اتحاد و همدلی ،شرایط  را برای خدمت شایستگان به مردم قهرمان انزلی فراهم نماییم.  اتحاد و همدلی بین همه نیروهای ارزشی و سرمایه های ملی پس از سالها در شهرستان برای ایجاد تغییر ، حیات دوباره شهر و باز پس گیری شهر از دست نا اهلان و منفعت طلبان صورت پذیرفته است .
مهندس شجاع و دکتر حق شناس تمام آبروی سالها تلاش و خدمت که از جانب شما دریافت نموده بودند ، را امروز برای ساختن دوباره شهر و آغاز مسیری جدید در راه اعتلای انزلی بزرگ ، خالصانه و بی منت هزینه نمودند. ما طعم شیرین اتحاد را یک بار در انتخابات مجلس هفتم چشیده ایم، اما امروز این همدلی و همراهی با انسجام بیشتر و محکمتری صورت پذیرفته است. امروز تغییر سرنوشت شهر و آینده فرزاندمان در دست خودمان است. لذا خواهش بنده حقیر از همه شهروندان بویژه جوانان و همراهان عزیز استفاده حداکثری از این فرصت تارخی برای ایجاد تغییر در مدیریت و نجات شهر قهرمان بندر انزلی می باشد.
ما باید با اعتماد به بزرگان درد کشیده شهرمان و با تمام توان گامهای محکمی برای حضور حداکثری همشهریان در پای صندوقهای رای را فراهم کنیم تا تمامی ابزارهای غیر مشروع نا اهلان برای ویرانی بیشتر شهر خنثی گردد. ما وظیفه داریم از این فرصت تاریخی حداکثر بهره برداری را نموده و شهرمان را از دست منفعت طلبان  برهانیم.
وعده دیدار ما روز ۲۹ اردیبهشت هر نفر به همراه ۱۱ نفر، یک رای به روحانی و  ۷ رای به لیست امید شورای شهر بندرانزلی، خواهد بود.

عقیل حق شناس
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶