فرماندار شهرستان بندرانزلی تاکید کرد: مهمترین معیار و ملاک ارزیابی عملکرد مسئولان و مدیران بندرانزلی در پایان سال، میزان اهتمام و عملکرد مرتبط آن ها با اقتصاد مقاومتی است.

مومنی زاده

به گزارش خبرنگار ایرنا میرشمس مومنی زاده روز شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان بندرانزلی اظهار کرد: ایجاد فرصت شغلی ، افزایش رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در قالب طرح های تکاپو و بوم گردی مرتبط با اقتصاد مقاومتی از اولویت وظایف همه مسولانی است که با این دو طرح ارتباط مستقیم دارند و باید با جدیت عمل کنند.
وی با اشاره به مقایسه عملکرد ادارت بندرانزلی با ادارات ۱۶ شهرستان دیگر استان در پایان سال افزود: در صورتی که عملکرد رییس اداره ای از این شهرستان از شهرستان های دیگر استان پایین تر باشد در سال آینده با آن رییس اداره همکاری نمی کنیم .
مومنی زاده با اشاره به وجود مشکلات تامین آب زراعی در سال آینده در سطح شهرستان تاکید کرد: باید به کمک دهیاران و شوراهای اسلامی از ظرفیت های محلی برای استفاده صحیح از منابع آب زراعی بهره گیریم تا در سال زراعی جدید مشکل آب به حداقل برسد.
وی با اشاره به پروژه های در دست اجرا همچون بازار ماهی ، کنار گذرانزلی، آب روستایی، بهداشت و درمان ، احیای تالاب انزلی و آب و فاضلاب با وجود کمبود منابع مالی دولت تصریح کرد: همه ما خادم مردم هستیم و تشکیلات و تجهیزات در اختیار ادارات از آن مردم است پس مردم به عنوان ارباب رجوع ادارات باید به نحو احسن تکریم شده و همه ما باید خدمتگزار شایسته ای برای مردم باشیم.
فرماندار بندرانزلی خاطرنشان کرد : متاسفانه ۳۰ دستگاه اجرایی شهرستان بندرانزلی از خدمات دولت الکترونیک استفاده نمی کنند و برای شهر اولین ها این کار هیچ توجیهی ندارد.