ثمینا صامت ورزشکار جوان اهل انزلی قهرمان بخش بانوان و نفر ششم بخش همگانی نخستین رالی فرهنگی، ورزشی سال ۹۷ تهران به کاشان شد.

 

ثمینا صابت

به گزارش موج شکن انزلی و به نقل از ایرنا، نخستین رالی فرهنگی ورزشی سال ۹۷ زیر نظر کمیته رالی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی کشور در دو کلاس‌ همگانی و بانوان روز پنجشنبه و جمعه، اول و دوم آذر با شرکت حدودا ۵۰ خودرو در مسیر ۷۰۰ کیلومتری تهران تا منطقه گردشگری متین آباد کاشان و برگشت برگزار شد.
ثمینا صامت به خبرنگار ایرنا گفت: مسابقه فوق العاده ای بود و من در این مسابقه یک نقشه خوان نیز به همراه داشتم.
وی اظهار داشت : این مسابقه علاوه بر ارتقا سطح رانندگی و همچنین رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، یک پیام و حرکت زیبا هم داشت و آن هم پخش بذر گیاهان صحرایی توسط اتومبیلرانان بود.
صامت افزود: خوابگاهمان در اکو کمپ متین آباد کاشان اتاق های زیبا و کومه های بومی و همچنین چادرهای بسیار زیبا داشت.
ثمینا صامت متولد ۱۳۶۶ و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد کامپیوتر است . وی همچنین مدرس نجات غریق و داور نجات غریق و شنا ، بازرس نجات غریق استان گیلان ، مربی قایقرانی ، مربی اسکی روی آب ، داور مسابقات رالی خاورمیانه ، غواص و قایقران است و دارنده چندین عنوان قهرمانی کشوری اتومبیلرانی در رشته اسلالوم و چندین قهرمانی استانی و شهرستانی اتومبیلرانی در رشته های درگ، کارتینگ، رالی خانوادگی و اسلالوم و چندین قهرمانی در رشته شنا ، قایقرانی و بسکتبال نیز می باشد .